Folie rolnicze i ogrodnicze

Worki raszlowe, rękaw dziany

Worki dziane raszlowe przeznaczone do pakowania płodów rolnych i innych produktów. Produkowane w szerokiej gamie kolorów o nośności: 5,10,20,25 i 50kg. Na życzenie odbiorcy worki mogą posiadać zaciągacz i etykietę. Ponadto oferowane są worki raszlowe na roli do automatycznego napełnienia.

Rękaw dziany o splocie diamentowym stosowany jest do automatycznego pakowania owoców i warzyw oraz innych produktów. Oferowany jest w bogatej gamie kolorystycznej (biały, cytrynowy, żółty, złocisty, oranż, czerwony, bordo, zielony kiwi, zielony) w szerokości 30,40,45,50 cm. W okresie przedświątecznym produkowany jest rękaw o szerokości 65cm do pakowania choinek.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.