Włókniny spunbond

Włókniny spunbond

Włókniny typu spunbond to nowoczesne materiały, które w efektywny sposób pozwalają na rozwiązanie różnych problemów w wielu obszarach ciągle znajdując nowe obszary zastosowań.  Należy podkreślić. iż włókniny te mogą być zastosowane jako samodzielne materiały o dużych wytrzymałościach jak również mogą one zostać zastosowane z innymi materiałami. 

Firma Melete Sp. z o.o. jako przedstawiciel polskiego producenta firmy MARMA POLSKIE FOLIE  oferuje włókniny  spunbond o szerokości do 3.20cm i różnym zakresie długości produkowane technologią mono- (PP - polipropylen) i bi-komponentową (PP+PP polipropylen i polipropylen  bądź PP+PE polipropylen i polietylen ). Dzięki połączeniu uzyskuje się większą miękkość włókniny i bardziej przyjemny dotyk, wyższą elastyczność, poprawę jakości dla zastosowań higienicznych ( pieluchy, pampersy, podpaski ) a także większe możliwości spajania wyrobu z innymi materiałami w przypadku zastosowań takich jak wyroby dla budownictwa ( budowa dachów, izolacje termiczne i akustyczne) a także dla przemysłu motoryzacyjnego ( izolacje, wygłuszenia, elementy tapicerskie itp.). 

Zakres możliwych grubości (gramatur) to  : 10-150g/m2

 

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.